map map

spacer
Sisukaart spacer RSS spacer Uudiskiri spacer Täppisotsing spacer
spacer
Otsing
spacer
spacer
spacer spacer spacer
spacer
spacer Käimasolevad konkursid
spacer
spacer Konkursi otsing
spacer
spacer Lõppenud konkursid
spacer
spacer
spacer
tab
spacer Miks tulla avalikku teenistusse?
spacer Kandideerimine avalikul konkursil
spacer Töötamine EL institutsioonides
spacer EPSO
spacer Lisa kuulutus
tab
spacer Avalehele
spacer
spacer spacer spacer
spacer spacer
spacer
spacer

Kasulikku infot Eesti töövahendus- ja erialaportaalides 
(Kandideerimine, karjääriinfo, tööandjale ja töövõtjale, töö Euroopa Liidus jne)

Ametniku eetikakoodeks

Avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudel

spacer
spacer
spacer spacer
spacer
spacer

Konkursi lisamine andmebaasi

Rahandusministeeriumi riigihalduse ja avaliku teenistuse osakond

 

Mari-Liis Lume
Riigihalduse ja avaliku teenistuse osakonna nõunik

Tel: 611 3607
mari-liis dot lume at fin dot ee


Kõrgemate riigiametnike värbamine ja valik

Tippjuhtide valikukomisjon

 
Euroopa Liidu institutsioonidesse kandideerimine

Riigikantselei Euroopa Liidu sekretariaat

Kadri-Liis Luks
EL eesistumise nõunik
Tel. 693 5227
kadri-liis dot luks at riigikantselei dot ee

 


 

 

spacer
spacer
spacer
spacer spacer spacer
spacer asud siin: > Konkursiveeb spacer
Avalikud konkursid
 
spacer
second_level_nool  haridusnõunik (Lääne-Nigula Vallavalitsus)

second_level_nool  Linnakunstnik (Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet)

second_level_nool  Praktikant maksuauditi valdkonda (Masu- ja Tolliamet)

second_level_nool  Raamatupidaja (SA Eesti Filmi Instituut)

second_level_nool  Riigieelarve osakonna nõunikud (projektijuhid)

second_level_nool  Kohtujurist Haapsalu kohtumajas (Pärnu Maakohus)

second_level_nool  RAPLAMAA VETERINAARKESKUSE PEASPETSIALIST / LOOMATERVISHOIU JA LOOMAKAITSE ALAL (Veterinaar- ja Toiduamet)

second_level_nool  Patrulli- ja valveosakonna juhataja asetäitja (Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet)

second_level_nool  KOORDINAATOR (Sotsiaalkindlustusamet)

second_level_nool  NÕUNIK (Sotsiaalkindlustusamet)

second_level_nool  Peaekspert (Eesti Noorsootöö Keskus)

second_level_nool  Nõunik (IKT projektijuht)

second_level_nool  ARHITEKT-LINNAPLANEERIJA (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)

second_level_nool  Maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist (määratud ajaks) (PRIA)

second_level_nool  Juhtivstatistik (Statistikaamet)

second_level_nool  sekretär-asjaajaja (Koeru Vallavalitsus)

second_level_nool  sotsiaaltöö- ja lastekaitsespetsialist (Tabivere Vallavalitsus)

second_level_nool  LOODUSKAITSE OSAKONNA KAITSE PLANEERIMISE BÜROO KAITSE PLANEERIMISE SPETSIALIST (0,5 KOHTA) (KESKKONNAAMET)

second_level_nool  PÕHJA REGIOONI VEESPETSIALIST (Keskkonnaamet)

second_level_nool  PÕHJA REGIOONI VEESPETSIALIST (AJUTISELT EEMALVIIBIVA TEENISTUJA ASENDAJA) (KESKKONNAAMET)

second_level_nool  Lastekaitse spetsialist (Lasnamäe Linnaosa Valitsus)

second_level_nool  Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist (Riigikogu Kantselei)

second_level_nool  Maaelu arengu osakonna maaettevõtluse büroo peaspetsialist (Maaeluministeerium)

second_level_nool  Rahvastiku toimingute osakonna nõunik (Siseministeerium)

second_level_nool  Maanteeameti liiklusjuhtimiskeskuse juhataja (Maanteeamet)

second_level_nool  Õigusosakonna nõunik (Rahandusministeerium)

second_level_nool  Finantsplaneerimise peaekspert (juht)

second_level_nool  Välisvahendite juht (Haridus- ja Teadusministeerium)

second_level_nool  Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli direktor (Haridus- ja Teadusministeerium)

second_level_nool  Tervisevaldkonna nõunik (Sotsiaalministeerium)

second_level_nool  LOOMAKAITSE JA PÕLLUMAJANDUSLOOMADE ARETUSE BÜROO loomakaitse ja loomaheaolu PEASPETSIALIST (Maaeluministeerium)

second_level_nool  Juhtumikonsultant (Sotsiaalkindlustusamet)

second_level_nool  SCOUTSPATALJONI NOOREMALLOHVITSER (Kaitseväe Värbamiskeskus)

second_level_nool  SCOUTSPATALJONI SÕDUR (Kaitseväe Värbamiskeskus)

second_level_nool  Sotsiaaltöötaja (Tallinna Vangla)

second_level_nool  Psühholoog (Tallinna Vangla)

second_level_nool  PIONEER – DEMINEERIJAD (Scoutspataljon)

second_level_nool  SOOMUKIJUHTE (Scoutspataljon)

second_level_nool  Maakorraldaja (määratud ajaks)

second_level_nool  Kanepi valla Avatud Noortekeskuse juhataja (ajutiselt eemalviibiva töötaja asendaja)

second_level_nool  LEKTOR (Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused)

second_level_nool  Projektide teenistuse vanemspetsialist (Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet)

second_level_nool  Ehituskontrolli ja kasutuslubade peaspetsialist (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

second_level_nool  Üldosakonna ekspert (Haridus- ja Teadusministeerium)

second_level_nool  Sisekontrolli peaspetsialist (Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet)

second_level_nool  Euroopa Kohtu kohtujuristi kandidaat (Välisministeerium)

second_level_nool  Lastekaitse spetsialist (Lasnamäe Linnaosa Valitsus)

second_level_nool  HOOLEKANDESPETSIALIST (Kuusalu Vallavalitsus)

second_level_nool  Rahandusministeeriumi planeeringute osakonna praktikant (Rahandusministeerium)

second_level_nool  SOTSIAAL- JA TERVISHOIUOSAKONNA JUHATAJA (Tartu Linnavalitsus)

second_level_nool  MEDITSIINIKESKUSE ÕDE (1. Jalaväebrigaadi tagalapatljon)

second_level_nool  Ennetuse ja õigusosakonna jurist (Tööinspektsioon)

spacer
spacer
spacer spacer spacer
spacer
spacer spacer spacer spacer spacer
spacer
spacer